Author: 9***1
Date:
Review: recommended works well good mobile wrapped propeoin bubble wrapped with sealed box
顏色: 藍色
Price: NT$2,730
Original Price: NT$3,329
| Color | Blue |
| RAM | 4G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | itel |
| Model | itel A70 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.6" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 13 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 8MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 720*1612 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3480 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | T606 |
| SKU | sw25031022526522631 |
Brand Name: itel
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/itel-sc-0141883865.html
Quality: 6071677 people said the quality is very good!
Author: 9***1
Date:
Review: recommended works well good mobile wrapped propeoin bubble wrapped with sealed box
顏色: 藍色
Author: o***5
Date:
Review: 👍 nice . Very good...... good Wowww..................... good Awesome 💯😎.............. ,,💗💗💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓👌👌👌👌👌👌👌👌👍👍👍💓💓💓💗💗
顏色: 藍色
Author: m***2
Date:
Review: nice
顏色: 藍色
Author: s***r
Date:
Review: شكله حلو لسه ما استخدمته
顏色: 藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.